Szorowarki do podłóg, dywanów, posadzek – nowe i używane

Kluczem do utrzymania podłogi lub posadzki w doskonałej czystości jest jej regularne mycie i szorowanie. Dzięki temu nie doprowadzimy do sytuacji, w której powstaną bardzo duże i trudne do wyczyszczenia zabrudzenia. Aby dobrze umyć podłogi, szczególnie te w pomieszczeniach o dużej powierzchni, takich jak m.in. biura czy hale produkcyjne, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Z pomocą przychodzą tu profesjonalne szorowarki i maszyny do mycia podłóg i posadzek, które znajdziesz w naszej ofercie. Są to szorowarki do dywanów i posadzek. Z myślą o wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się idealnie czystą, lśniącą i bezpieczną podłogą w mieszkaniu, biurze, sklepie czy magazynie, za rozsądną cenę, stworzyliśmy bogatą ofertę obejmującą używane szorowarki do podłóg od uznanych producentów.

Maszyny do mycia podłóg – używane

W naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji urządzeń znajdziesz wyłącznie niezawodne, w stu procentach sprawne technicznie maszyny, które pozwolą na wygodne i profesjonalne sprzątanie powierzchni użytkowych. W sklepie dostępne są, między innymi, maszyny, takie jak:

  • szorowarka Karcher,
  • szorowarka Hako,
  • szorowarka Comac,
  • szorowarka Taski

Wszystkie urządzenia oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Przyjrzyj się naszej ofercie i wybierz urządzenie, które najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań i wymagań.

To się opłaca!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dla naszych klientów nie mniejsze znaczenie niż jakość i niezawodność kupowanych produktów, ma ich przystępna cena. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców, stworzyliśmy także możliwość pozyskania sprzętów używanych, dzięki czemu ponoszone koszta automatycznie maleją. Zakup używanej szorowarki do podłóg pozwala cieszyć się efektem idealnie czystej podłogi, jednocześnie dając satysfakcję z zaoszczędzonych pieniędzy. Decydując się na taki wybór, odnosisz podwójną korzyść.  Nie ma bowiem obawy o skuteczność używanych szorowarek. Wszystkie maszyny, które znajdują się w naszej ofercie sprzedażowej, są w pełni sprawne i gotowe do działania.

Wyświetlanie 1–50 z 51 wyników

1 2